Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 2-delat, rokokostil, 1800-tal, fanérat i mahogny, dekor i intarsia, delvis träskuren dekor, höjd ca 244, 162x55 cm, nyckel finns

Skador, sprickor, slitage

322067

2015-08-08