Teservis KPM

Teservis KPM
Teservis KPM
Teservis KPM
Teservis KPM
Teservis KPM
Teservis KPM

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TESERVIS, 15 dlr, porslin, KPM, Tyskland, 1900-talets senare hälft, bemålad med motiv av blommor samt delvis förgylld, bestående av: 12 tekoppar med fat, tekanna, gräddkanna, sockerskål med lock, tekannans längd ca 30 cm

322070

2015-08-08