Skål med historicerande dekor

Skål med historicerande dekor
Skål med historicerande dekor
Skål med historicerande dekor
Skål med historicerande dekor
Skål med historicerande dekor
Skål med historicerande dekor
Skål med historicerande dekor
Skål med historicerande dekor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, porslin, KPM, Tyskland, skulpterad dekor med svan och historicerande gosse, längd ca 30 cm

Nagg, slitage

322084

2015-08-08