Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, porslin, KPM, Tyskland, skulpterad dekor med svan och historicerande gosse, längd ca 30 cm
Nagg, slitage
322084
2015-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här