Waldemar Sjölander gouache och akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988):(2), vilande kvinna samt religöst motiv, signerade, akvarell och gouache, ca 50 x 64 resp. 65 x 44 cm

322085

2015-08-08