Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, rund mässingfot, räfflad mittstam i trä, skärm i mässing, två ljuspunkter, höjd ca 45 cm
Bruksslitage, märker och repor
322086
2015-08-08