Bordslampa mässing

Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, rund mässingfot, räfflad mittstam i trä, skärm i mässing, två ljuspunkter, höjd ca 45 cm

Bruksslitage, märker och repor

322086

2015-08-08