Herrbetjänt Italien

Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT, 1900-tal, Italien, märkt KF, höjd ca 102 cm

Bruksslitage

322090

2015-08-08