Herrarmbandsur

Herrarmbandsur
Herrarmbandsur
Herrarmbandsur
Herrarmbandsur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRARMBANDSUR, 3 st, bl a Omega, 1900-talets mitt, stål, diameter ca 3-3,5 cm

Skador, slitage

322091

2015-08-08