Borstar mm silver

Borstar mm silver
Borstar mm silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLÄDBORSTAR, 2 st, BORSTE, HANDSPEGEL, CIGARETTMUNSTYCKE, silver, 1800-talets senare del, graverad dekor, borstarnas längd ca 15-16 cm, spegelns längd ca 28,5 cm munstycket ca 9 cmlängd ca

Slitage

322093

2015-08-08