Borstar mm silver
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLÄDBORSTAR, 2 st, BORSTE, HANDSPEGEL, CIGARETTMUNSTYCKE, silver, 1800-talets senare del, graverad dekor, borstarnas längd ca 15-16 cm, spegelns längd ca 28,5 cm munstycket ca 9 cmlängd ca
Slitage
322093
2015-08-08