Vägglampetter art deco

Vägglampetter art deco
Vägglampetter art deco

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGLAMPETTER, art deco, 1900-talets början, bemålad koppar, 2 ljuspunkter vardera, dekor föreställande drapering, längd 41 cm höjd ca 24 cm

Slitage, en lampett saknar glas

322099

2015-08-09