U Hydman Vallien oljemålning

U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning
U Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Tulpaner, signerad Ulrica HV, olja på duk, 81x65 cm

322105

2015-08-08