Ulrica Hydman Vallien
2015-08-08
322106
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938), 8 färger, signerad och numrerad, färglitografi 198/250, bladmått ca 40x30 cm