Skrivbyrå 1800-tal
2015-08-08
322114
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, valnöt, tre lådor, hantag i mässing, höjd 108, 109x46 cm
Slitage, skador, skrivklaff ej stängbar pågrund av att nyckel saknas