Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talets andra hälft, valnöt, tre lådor, hantag i mässing, höjd 108, 109x46 cm
Slitage, skador, skrivklaff ej stängbar pågrund av att nyckel saknas
322114
2015-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här