Spegellampett 1800-tal

Spegellampett 1800-tal
Spegellampett 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, 2 ljusarmar, höjd ca 63 cm

Slitage, delvis senare bronsering

322116

2015-08-08