Carl Malmsten matgrupp
Klubbat för:
11 000 SEK
5 000 SEK
CARL MALMSTEN, 7 dlr., matgrupp, "Herrgården", vitlackerade, brännmärkta Bodafors, bestående av: 1 par karmstolar, 4 stolar, matbord med 2 iläggsskivor, bordet höjd 74, 140x100, iläggsskivor 2st 27,5, 2st 54 cm
Slitage, skador
322118
2015-08-08