Carl Malmsten matgrupp

Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp

Klubbat för:

11 000 SEK

5 000 SEK

CARL MALMSTEN, 7 dlr., matgrupp, "Herrgården", vitlackerade, brännmärkta Bodafors, bestående av: 1 par karmstolar, 4 stolar, matbord med 2 iläggsskivor, bordet höjd 74, 140x100, iläggsskivor 2st 27,5, 2st 54 cm

Slitage, skador

322118

2015-08-08