Soffbord höj och sänkbart

Soffbord höj och sänkbart
Soffbord höj och sänkbart
Soffbord höj och sänkbart
Soffbord höj och sänkbart
Soffbord höj och sänkbart
Soffbord höj och sänkbart

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD / MATBORD, 1960-tal, Märkt Tingströms, Bra Bohag, Model Sesam, teak, soffbordets mått höjd 58 (70), 130x68 (123) cm

Brukslitage, blekt

322119

2015-08-08