Soffa och soffbord design Carl Malmsten

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffa, "Visingsö", mörkbetsad bok, soffans längd 200 cm

Brukslitage, tyg med fläckar och skador

322121

2015-08-08