Pokaler fat kopp silver

Pokaler fat kopp silver
Pokaler fat kopp silver
Pokaler fat kopp silver
Pokaler fat kopp silver
Pokaler fat kopp silver
Pokaler fat kopp silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 800 SEK

POKALER, FAT, KOPP, silver, kopp 1836, varierande höjd, vikt ca 660 g

Gravyrer, slitage, skador

322142

2015-08-08