Arthur Heikell oljemålning

Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning
Arthur Heikell oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARTHUR HEICKELL (Finland, 1873-1958): Köksmotiv signerad A. Heikell, olja på duk, ca 44x64 cm

322150

2015-08-09