Miniatyrmålning

Miniatyrmålning
Miniatyrmålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 12 st., inramade ,1800-talets slut, målade troligen Indien, ram 23x 25 cm

Skador

322199

2015-08-09