Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PUDERSTOL, ek med skuren dekor, stoppad sits klädd i skin, nyrenässans, 1800-talets slut, höjd 82 cm, sitthöjd 45 cm
Slitage
322217
2015-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här