Puderstol 1800-tal

Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal
Puderstol 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PUDERSTOL, ek med skuren dekor, stoppad sits klädd i skin, nyrenässans, 1800-talets slut, höjd 82 cm, sitthöjd 45 cm

Slitage

322217

2015-08-09