Siri Rathsman kolorerad gravyr

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

SIRI RATHSMAN (1895-1974): Komposition, signerad och daterad Siri Rathsman 1954, färglitografi 22/30, 50x65 cm

322225

2015-08-09