Skål båtformad

Skål båtformad
Skål båtformad
Skål båtformad
Skål båtformad
Skål båtformad
Skål båtformad

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, 1900-talets första del, båtformad, slipad kristall, längd ca 40 cm

Nagg

322227

2015-08-09