John Wirth

John Wirth
John Wirth
John Wirth
John Wirth
John Wirth
John Wirth

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN WIRTH (1900-tal), "Skogsljus", olja på duk, signerad Wirth, 65x54 cm

322228

2015-08-09