Rolf Hansson

Rolf Hansson
Rolf Hansson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF HANSSON (född 1953):Komposition, signerad och daterad Rolf Hansson -91, 34/45, färglitografi, ca 110x92 cm

Något bubbligt blad, plastglas

322245

2015-08-09