Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLF HANSSON (född 1953):Komposition, signerad och daterad Rolf Hansson -91, 34/45, färglitografi, ca 110x92 cm
Något bubbligt blad, plastglas
322245
2015-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här