Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅLAR, 3 st., terracotta/lergods, 1700/1800-tal, Sicilien, diameter ca 32, 44 respektive 52 cm
Smärre nagg och glasyrskador,
322251
2015-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här