Urna Fürstenberg

Urna Fürstenberg
Urna Fürstenberg
Urna Fürstenberg
Urna Fürstenberg
Urna Fürstenberg
Urna Fürstenberg
Urna Fürstenberg
Urna Fürstenberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÜRSTENBERG, urna med lock, porslin, 1900-tal, hänklar i form av bockhuvuden, total höjd ca 45 cm

Mynning med obetydligt nagg

322254

2015-08-09