Reliefer

Reliefer
Reliefer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RELIEFER, 2 st, 1900-talets första hälft, parian, Bing & Gröndahl antikiserande motiv, diameter ca 28 cm

Slitage

322259

2015-08-14