Picknickset

Picknickset
Picknickset
Picknickset
Picknickset

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PICKNICKSET, 1900-talets första del, fodral i ek, 6 dricksglas 6 snapsglas

Brukslitage

322262

2015-08-09