Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PICKNICKSET, 1900-talets första del, fodral i ek, 6 dricksglas 6 snapsglas
Brukslitage
322262
2015-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här