Anna Rosenbäck
2015-08-10
322265
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold Space Blue 3", signerad och daterad A. Rosenbäck -15, blandteknik/akryl/imitationsguld, 80 x 80 cm