Anna Rosenbäck
2015-08-10
322266
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Gold City Red 17", signerad och daterad A. Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld, 80x80 cm