Karmstol i rokoko

Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko
Karmstol i rokoko

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, bronserad samt vitmålad, träskuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Senare bemålad, slitage

322271

2015-08-10