Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SALONGSBORD, 1800-tal, nyrokoko, betsad furu och björk, höjd 72, 89 x 67 cm
Renoverad, smärre ytskador
322279
2015-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här