Salongsbord nyrokoko
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
SALONGSBORD, 1800-tal, nyrokoko, betsad furu och björk, höjd 72, 89 x 67 cm
Kuntoraportti
Renoverad, smärre ytskador
322279
Päivämäärä:
2015-08-10