Jordi Arkö Röde orm

Jordi Arkö Röde orm
Jordi Arkö Röde orm
Jordi Arkö Röde orm
Jordi Arkö Röde orm

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JORDI ARKÖ, Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) Frans G. Bengtsson. 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarade röda klotkassetter, 2 volymer.

Ej genomgångna

322280

2015-08-10