Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 33, "Om fader Mowitz öfverfart till Djurgården", 1984, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42 x 87 cm

Vikt i 3 gånger, ligger i sin urspungliga mapp

322281

2015-08-10