Peter Dahl färglitografi
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 33, "Om fader Mowitz öfverfart till Djurgården", 1984, signerad Peter Dahl, färglitografi, 42 x 87 cm
Vikt i 3 gånger, ligger i sin urspungliga mapp
322281
2015-08-10