Anjou oljemålning

Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning
Anjou oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

G ANJOU (1908-1999), segelfartyg till havs, signerad G Anjou, olja på duk, 64 x 96 cm

322289

2015-08-10