John Sjösvärd oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958), nakenmodell, signerad och daterad John Sjösvärd 39, olja på pannå, 22 x 23 cm
Kuntoraportti
322290
Päivämäärä:
2015-08-10