John Sjösvärd oljemålning

John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning
John Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958), nakenmodell, signerad och daterad John Sjösvärd 39, olja på pannå, 22 x 23 cm

Kuntoraportti

322290

Päivämäärä:

2015-08-10