Roland Svensson färglitografier
2015-08-10
322291
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), (2), interiör samt kustmotiv, signerade Roland S, färglitografier, 26 x 40 resp. 23 x 37 cm
Gulnade