Sture Wikström oljemålning

Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STURE WIKSTRÖM (1921-1993), stilleben, signerad S Wikström, olja på duk, 40 x 35 cm

322294

2015-08-10