Salongsbord 1800-tal

Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal
Salongsbord 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1800-talets slut, valnöt, höjd 68, 112 x 64 cm

Ytskador

322304

2015-08-10