Skåp 1700/1800-tal
2015-08-11
322305
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1700/1800-tal, ek, träskuren dekor, inredning med hyllor, bl a skedhylla, höjd ca 207, 116x45 cm
Renoverat, kompleterad, bruksslitage, senare beslag, skadat orginallås medföljer