Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGBORD, 1800-talets slut, bemålat, marmorerad skiva, förgylld dekor, fötter i form av lejontassar samt ben i form av fabeldjur, höjd 80, 60 x 34 cm
Slitage och färgbortfall
322312
2015-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här