Frackur Revue

Frackur Revue
Frackur Revue
Frackur Revue
Frackur Revue
Frackur Revue
Frackur Revue

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REVUE, frackur, ankargång, skelettverk märkt "MSR", boett av stål med timmarkeringar och sekundvisare, diameter 40 mm

Ytslitage och repor

322321

2015-08-11