Draperi 18/1900-tal

Draperi 18/1900-tal
Draperi 18/1900-tal
Draperi 18/1900-tal
Draperi 18/1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRAPERIVÅDER, 1 par, semiantik, kelim, ca 228x100 cm

Skador, äldre lagningar , slitage

322328

2015-08-10