Stolar Louise seize

Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize
Stolar Louise seize

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-tal, Louise seize, förgyllda och bemålade, sitthöjd ca 44 cm

Ytskador, senare klädsel

322341

2015-08-10