Bord med stenskiva i gustaviansk stil
2015-08-10
322343
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, stenskiva, gallerkant i mässing, lådor i sargen, mahogny, hjultrissor i mässing, kannelerade ben, höjd 77, diameter 66 cm
Smärre ytslitage, lagning