Bord med stenskiva i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, stenskiva, gallerkant i mässing, lådor i sargen, mahogny, hjultrissor i mässing, kannelerade ben, höjd 77, diameter 66 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre ytslitage, lagning

322343

2015-08-10