Bord med stenskiva i gustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, stenskiva, gallerkant i mässing, lådor i sargen, mahogny, hjultrissor i mässing, kannelerade ben, höjd 77, diameter 66 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre ytslitage, lagning
322343
2015-08-10