Karmstolar 1 par
2015-08-10
322346
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 18/1900-tal, gustaviansk stil, träskuren dekor, sitthöjd 40 cm
Slitage