John Herbert oljemålning

John Herbert oljemålning
John Herbert oljemålning
John Herbert oljemålning
John Herbert oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN HERBERT (1900-tal): Stockholmsmotiv, signerad John Herbert, olja på pannå, ca 49 x 70 cm

322351

2015-08-10